22 Roydell Brown

N:22
#
22
Name
Roydell Brown
Nationality
svk Slovenská republika
Position
Pivot
Výška (cm)
199
Váha (kg)
100
Narodený
25. augusta 2020
22-ročný Američan (krídlo-pivot, 199 cm, 100 kg) je rodákom z Gretny (Louisiana) a absolventom McNeese State University.
V poslednej sezóne v NCAA odohral 32 zápasov, v ktorých dosahoval v priemere 9,1 bodu, 8 doskokov a 2,5 asistencie na zápas.
„Rád víťazím a fanúšikom dávam mnoho dôvodov, aby boli šťastní a fandili tímu. Podpísať zmluvu s Lučencom sa javilo ako dobré rozhodnutie. Dôverujem vedeniu a realizačnému tímu, ktorý vo mňa veril natoľko, že mi ponúkol zmluvu. Od mojich agentov Eyala Grossbarda a Jamesa Blackburna som počul dobré veci o klube, cieľoch a samotnom meste. Cítim dôveru od nového trénera, ktorý nechce len vyhrávať, ale chce tiež pomôcť zlepšiť moju hru. Som vďačný za možnosť zahrať si za Lučenec. Očakávam, že prídem pomôcť s čímkoľvek, čo odo mňa bude tréner požadovať k tomu, aby sme vyhrali. Počul som o slovenskej lige, že je dobrá a taktiež poznám niektorých hráčov z minuloročného kádra. Verím, že pomôžem družstvu k naplneniu najvyšších cieľov. Titul by bol splnením sna pre všetkých,“ uviedla nová posila BKM Lučenec.
Video s highlightami:➡️ https://bit.ly/3hhWlKC