K tímu sa Armstrong (24 rokov, ?? ) pripojil len v stredu a pri svojom debute hneď ukázal svoju kvalitu. V štatistikách mu po zápase svietilo 18 bodov, 6 doskokov, 8 asistencií, 5 ziskov a 6 získaných faulov.

Aktuálny ročník pôvodne odštartoval v Saudskej Arábii, kde bol súčasťou tímu Ohod Medina. V 3 stretnutiach dosiahol priemerne takmer 19 bodov, 4 doskoky a 7 asistencií. Predchádzajúcu sezónu pôsobil v britskom Manchestri Giants, s ktorým sa dostal do finále tamojšieho pohára a štatistikami patril medzi najlepších legionárov súťaže (priemer 16,6 bodu, 4 doskokov, 6,6 asistencií a 1,4 zisku).

Tyrik Armstrong: „Počas môjho predošlého angažmánu sa udiali nejaké veci. Môj nový tréner mi predostrel zaujímavé ambície, vďaka čomu som teraz tu. Ďakujem za túto príležitosť. V prvom zápase som hral okej, mal som mnoho strát, čo určite musím eliminovať. S tímom som zatiaľ len krátko, preto som od seba nemal nejaké očakávania, chcel som len pomôcť tímu k víťazstvu. Bolo to asi tak, že súper ma nepoznal, a aj napriek mojim chybám, som sa pre tento tím nevzdal a chcel mu pomôcť k úspechu.“

Klub sa zároveň pre hrubé porušenie disciplíny rozlúčil s Isaiah Whiteom.