Najdôležitejšie posty už má Lučenec obsadené. Na rozohrávku sa Masonovi Harrellovi  pridáva jeho 23-ročný krajan Sedrick Altman.

Altman načne v Niké SBL v drese „pelikánov“ svoju profesionálnu kariéru. Za sebou má päť rokov na univerzitných adresách, najskôr Pepperdine s Riderom a posledné dve sezóny bol súčasťou California State San Bernardino. U „kojotov“ sa vypracoval na jedného z lídrov tímu, o čom svedčia aj jeho zápasové priemery – 14 bodov, 3,4 doskoku a 2,2 doskoku. Vo svojej zbierke má nová lučenecká posila konferenčný titul (2023), menovanie do All Star tímu a dve účasti vo Final Four druhej divízie NCAA.  

“Dôvod, prečo som sa rozhodol podpísať s Lučencom, je ten, že ide pre mňa o najlepšiu príležitosť. Viem, že prichádzam do tímu, kde môžem urobiť rozdiel a pomôcť svojimi schopnosťami k víťazstvám. Cieľom v mojej prvej profesionálnej sezóne je dopomôcť k najväčšiemu množstvu úspechov. Chcem prispieť k tomu, aby z toho ťažilo celé družstvo a stať sa dominantným hráčom na oboch stranách palubovky,” vyhlásil Altman po podpise kontraktu s Lučencom. 

Tréner Pieti Poikola tak má aktuálne k dispozícii štyri mená, okrem Altmana s Harrellom, sú to Filip Rákai a Matej Siládi.